// برندسازی

برندسازی محیطی!!

محيطي كه بيزينس شما در بستر آن شكل ميگيرد نمايانگر شخصيت برند شماست.
براي ايجاد محيطي مطابق با شخصيت برندتان بايد محيط را معمارانه برندسازي كرد.
در واقع براي بيزينس و برند شما استراتژي برند تدوين شده و به فراخور شخصيت برندتان، با توجه به شاخص هاي مورد نظر، محيط نيز مختص شما طراحي و اجرا ميشود.
اين موضوع مستقيما با حس ديداري مخاطبين در ارتباط بوده و با مداومت در ذهن مخاطب ثبت مي شود.
در برندسازي محيطي، تمامي شاخص هاي معماري در دكوراسيون داخلي و خارجي؛ نور، رنگ، متريال، بافت، خطوط، نقاط، فضاها و … به صورت جزئي و كلي بررسي، طراحي و در نهايت اجرا خواهد شد.

تاثیر تبلیغات محیطی بر برندسازی

رزرو بیلبورد در هرکجا قدرت و توان بالای آن کسب و کار را در بین اذهان عمومی بوجود می آورد. برای کسب و کارهایی که در استان یا منطقه خود اقدام به رزرو بیلبورد میکنند، بازدهی سریع و فوق العاده ای به همراه دارد.تبلیغات محیطی با مالکیت شهرداری هر منطقه طی قراردادی به کانون های تبلیغاتی واگذار میشود. برخی از کانون های تبلیغاتی نیز با انتخاب یک مکان خاص و پرتردد برای ایجاد تبلیغات محیطی با شهرداری وارد مذاکره میشوند .

برخی کانونهای تبلیغاتی در سالهای اخیر پیشنهاد احداث پل های هوایی را به شهرداری داده اند. در ازای آن مقرر شده که تا چندین سال بتوانند از بنر نصب شده روی آن پل هوایی درآمد کسب کنند. به این نحو کانون ها تابلوی روی پل احداث شده را به برند ها و کسب وکارها به صورت ماهیانه اجاره میدهند. تقریبا 90 درصد قراردادها به صورت ماهیانه یا چند ماهه اجاره داده میشود .

تبلیغات محیطی در سالهای اخیر حتی با قدرت یافتن دیجیتال مارکتینگ وجه ی خود را از دست نداده اند. برندهای معروف که برای خود اسم و رسمی در بازار دارند نیز برای افزایش برندینگ و ماندگار شدن در ذهن بیننده از آن استفاده میکنند.

// برندسازی

انواع برندسازی محیطی

تبلیغات در اتوبان ها

تبلیغات در سطح شهر

تبلیغات روی وسایل نقلیه

تبلیغات در مترو

تبلیغات در اماکن

تبلیغات در مراکز خرید